Skip to main content

Stropní panely Alidal

Výroba probíhá na nejmodernějším výrobním zařízení Damman-Croes na výrobu stropních panelů. Automatizace procesu poskytuje záruku nejvyšší kvality výrobků. Armované dutinové betonové panely jsou vyráběné na ocelových podložkách, vylehčené průběžnými podélnými dutinami kruhového nebo oválného průřezu. Vyztuženy jsou pouze podélnou armaturou BST 500. Deklarovaná třída betonu C 30/37. Panely slouží k vytvoření stropní konstrukce v objektech bytové, průmyslové a občanské výstavby (kde vyhoví požadavku zatížení stropu).

Panely vyrábíme v šířce 60 cm, výšce 17,5 a 21 cm do délky 8,05 m.

 řez panelu

zajišťujeme našimi firemními vozidly DAF s hydraulickou rukou, která splňuje všechny požadavky při montáži běžných staveb. Dosah hydraulické ruky je 18 m při rychlosti pokládky až 80 m2 za hodinu, znamená velkou úsporu času na stavbě a tím i její zlevnění.

dodávané panely jsou v okamžiku pokládky pochůzné. Pro montáž stropů jsou zapotřebí pouze tři pomocníci a obsluha nákladního vozu. Dálkové ovládání hydraulické ruky usnadňuje a urychluje samotnou montáž stropu.

výměny schodišť, otvory pro kanalizaci a bodová osvětlení. Přířezy v různých úhlech nejsou pro naše stropy žádný problém. Doplnění panelů stropními trámci je další alternativou zvýšení únosnosti a zjednodušení celé stavby